UPM1C181MED
NichiconNichicon
UPM1C181MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1C181MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1C181MED.pdf2.UPM1C181MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1C181MED
Tau Wae UPM1C181MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 561417 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1C181MED.pdf2.UPM1C181MED.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 285mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15709
UPM1C181MED-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 200 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF
Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1C151MED1TA
UPM1C151MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 509420 pcs
Tikiake: UPM1C151MED1TA.pdf
RFQ
UPM1C182MHD6
UPM1C182MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 78886 pcs
Tikiake: UPM1C182MHD6.pdf
RFQ
UPM1C181MED1TD
UPM1C181MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL