UPM1C122MHD
NichiconNichicon
UPM1C122MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1C122MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1C122MHD.pdf2.UPM1C122MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1C122MHD
Tau Wae UPM1C122MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144539 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1C122MHD.pdf2.UPM1C122MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 41 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1C122MHD6TN
UPM1C122MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 78118 pcs
Tikiake: UPM1C122MHD6TN.pdf
RFQ
UPM1C102MHD6TN
UPM1C102MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 190396 pcs
Tikiake: UPM1C102MHD6TN.pdf
RFQ
UPM1C102MPD
UPM1C102MPD
Tikiake: UPM1C102MPD.pdf
UPM1C122MHD1TO
UPM1C122MHD1TO
Tikiake: UPM1C122MHD1TO.pdf
UPM1C151MED1TD
UPM1C151MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 16V RADIAL
Tikiake: UPM1C151MED1TD.pdf
UPM1C102MHD6
UPM1C102MHD6
Tikiake: UPM1C102MHD6.pdf
UPM1C122MHD6
UPM1C122MHD6