UPM1A820MDD
NichiconNichicon
UPM1A820MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1A820MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1A820MDD.pdf2.UPM1A820MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1A820MDD
Tau Wae UPM1A820MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 633810 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1A820MDD.pdf2.UPM1A820MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 175mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 650 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1A682MHD6
UPM1A682MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 76521 pcs
Tikiake: UPM1A682MHD6.pdf
RFQ
UPM1A820MDD1TD
UPM1A820MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 1130488 pcs
Tikiake: UPM1A820MDD1TD.pdf
RFQ
UPM1A681MPD6
UPM1A681MPD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPM1A681MPD6.pdf
UPM1A821MHD6
UPM1A821MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPM1A821MHD6.pdf
UPM1A820MDD1TA
UPM1A820MDD1TA