UPM1A681MPD
NichiconNichicon
UPM1A681MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1A681MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1A681MPD.pdf2.UPM1A681MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1A681MPD
Tau Wae UPM1A681MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 491244 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1A681MPD.pdf2.UPM1A681MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 660mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 795mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15703
UPM1A681MPD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 85 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1A681MPD6
UPM1A681MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 468257 pcs
Tikiake: UPM1A681MPD6.pdf
RFQ
UPM1A682MHD6
UPM1A682MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 76521 pcs
Tikiake: UPM1A682MHD6.pdf
RFQ
UPM1A681MPD6TD
UPM1A681MPD6TD
Tikiake: UPM1A681MPD6TD.pdf
UPM1A680MDD1TA
UPM1A680MDD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPM1A680MDD1TA.pdf
UPM1A680MDD
UPM1A680MDD
Tikiake: UPM1A680MDD.pdf
UPM1A681MPD1TA
UPM1A681MPD1TA