UPM1A561MPD6
NichiconNichicon
UPM1A561MPD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1A561MPD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1A561MPD6.pdf2.UPM1A561MPD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1A561MPD6
Tau Wae UPM1A561MPD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 282611 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1A561MPD6.pdf2.UPM1A561MPD6.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 110 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 560µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1A472MHD
UPM1A472MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 71779 pcs
Tikiake: UPM1A472MHD.pdf
RFQ
UPM1A561MPD
UPM1A561MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL