UPM1A182MHD
NichiconNichicon
UPM1A182MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1A182MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1A182MHD.pdf2.UPM1A182MHD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1A182MHD
Tau Wae UPM1A182MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215824 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1A182MHD.pdf2.UPM1A182MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.32A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.47A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15696
UPM1A182MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 39 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1800µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1A152MHD6
UPM1A152MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 111119 pcs
Tikiake: UPM1A152MHD6.pdf
RFQ
UPM1A152MPD
UPM1A152MPD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 254920 pcs
Tikiake: UPM1A152MPD.pdf
RFQ
UPM1A182MHD6
UPM1A182MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL