UPM0J821MPD
NichiconNichicon
UPM0J821MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM0J821MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM0J821MPD.pdf2.UPM0J821MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM0J821MPD
Tau Wae UPM0J821MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 488811 pcs Pepa Raraunga 1.UPM0J821MPD.pdf2.UPM0J821MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 675mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 795mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15692
UPM0J821MPD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 85 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM0J681MPD6TD
UPM0J681MPD6TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 562925 pcs
Tikiake: UPM0J681MPD6TD.pdf
RFQ
UPM0J822MHD6
UPM0J822MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 96561 pcs
Tikiake: UPM0J822MHD6.pdf
RFQ
UPM0J821MPD6TD
UPM0J821MPD6TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UPM0J821MPD6TD.pdf
UPM0J682MHD6TN
UPM0J682MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UPM0J682MHD6TN.pdf
UPM0J821MPD1TD
UPM0J821MPD1TD