UPM0J151MED
NichiconNichicon
UPM0J151MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM0J151MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM0J151MED.pdf2.UPM0J151MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM0J151MED
Tau Wae UPM0J151MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 616243 pcs Pepa Raraunga 1.UPM0J151MED.pdf2.UPM0J151MED.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 225mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 490 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM0J122MPD1TD
UPM0J122MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 492443 pcs
Tikiake: UPM0J122MPD1TD.pdf
RFQ
UPM0J151MED1TA
UPM0J151MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 557776 pcs
Tikiake: UPM0J151MED1TA.pdf
RFQ
UPM0J152MHD6
UPM0J152MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UPM0J152MHD6.pdf
UPM0J151MED1TD
UPM0J151MED1TD