UPJ2F220MHD1TN
NichiconNichicon
UPJ2F220MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ2F220MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ2F220MHD1TN.pdf2.UPJ2F220MHD1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ2F220MHD1TN
Tau Wae UPJ2F220MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179102 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ2F220MHD1TN.pdf2.UPJ2F220MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 315V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5163-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ2F010MPD1TD
UPJ2F010MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 315V RADIAL
I roto i te taonga: 317594 pcs
Tikiake: UPJ2F010MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ2F220MHD
UPJ2F220MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL