UPJ2C470MHD1TN
NichiconNichicon
UPJ2C470MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ2C470MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ2C470MHD1TN.pdf2.UPJ2C470MHD1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ2C470MHD1TN
Tau Wae UPJ2C470MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156546 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ2C470MHD1TN.pdf2.UPJ2C470MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 352mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12225-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ2C3R3MPD1TD
UPJ2C3R3MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 479593 pcs
Tikiake: UPJ2C3R3MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ2C3R3MPD
UPJ2C3R3MPD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 425786 pcs
Tikiake: UPJ2C3R3MPD.pdf
RFQ
UPJ2C470MHD
UPJ2C470MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL