UPJ2A560MHD6
NichiconNichicon
UPJ2A560MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ2A560MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ2A560MHD6.pdf2.UPJ2A560MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ2A560MHD6
Tau Wae UPJ2A560MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166801 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ2A560MHD6.pdf2.UPJ2A560MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 258mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 430mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 270 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 56µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ2A470MPD1TD
UPJ2A470MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 469842 pcs
Tikiake: UPJ2A470MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ2A560MHD6TO
UPJ2A560MHD6TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL