UPJ2A390MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ2A390MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ2A390MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ2A390MPD1TD.pdf2.UPJ2A390MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ2A390MPD1TD
Tau Wae UPJ2A390MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 348602 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ2A390MPD1TD.pdf2.UPJ2A390MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 202mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 352mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5134-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 330 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 39µF