UPJ2A270MPD1TA
NichiconNichicon
UPJ2A270MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ2A270MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ2A270MPD1TA.pdf2.UPJ2A270MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ2A270MPD1TA
Tau Wae UPJ2A270MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 475936 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ2A270MPD1TA.pdf2.UPJ2A270MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 146mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 269mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 470 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 27µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ2A221MHD
UPJ2A221MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 182609 pcs
Tikiake: UPJ2A221MHD.pdf
RFQ
UPJ2A271MHD6
UPJ2A271MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 145593 pcs
Tikiake: UPJ2A271MHD6.pdf
RFQ
UPJ2A270MPD
UPJ2A270MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL