UPJ1K391MHD
NichiconNichicon
UPJ1K391MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1K391MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1K391MHD.pdf2.UPJ1K391MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1K391MHD
Tau Wae UPJ1K391MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122343 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1K391MHD.pdf2.UPJ1K391MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 822mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.06A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11095
UPJ1K391MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 78 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 390µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1K470MPD
UPJ1K470MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL
I roto i te taonga: 498901 pcs
Tikiake: UPJ1K470MPD.pdf
RFQ
UPJ1K391MHD6
UPJ1K391MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 80V RADIAL