UPJ1J390MED
NichiconNichicon
UPJ1J390MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1J390MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1J390MED.pdf2.UPJ1J390MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1J390MED
Tau Wae UPJ1J390MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 822398 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1J390MED.pdf2.UPJ1J390MED.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 330mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14372
UPJ1J390MED-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 450 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 39µF