UPJ1J330MED
NichiconNichicon
UPJ1J330MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1J330MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1J330MED.pdf2.UPJ1J330MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1J330MED
Tau Wae UPJ1J330MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 562988 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1J330MED.pdf2.UPJ1J330MED.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 305mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 520 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1J331MHD
UPJ1J331MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 242629 pcs
Tikiake: UPJ1J331MHD.pdf
RFQ
UPJ1J330MED1TD
UPJ1J330MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL