UPJ1H820MPD6TD
NichiconNichicon
UPJ1H820MPD6TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1H820MPD6TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1H820MPD6TD.pdf2.UPJ1H820MPD6TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1H820MPD6TD
Tau Wae UPJ1H820MPD6TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 737405 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1H820MPD6TD.pdf2.UPJ1H820MPD6TD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 330mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-11695-3 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 230 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1H820MPD1TD
UPJ1H820MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 411833 pcs
Tikiake: UPJ1H820MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ1H820MPD
UPJ1H820MPD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 420027 pcs
Tikiake: UPJ1H820MPD.pdf
RFQ
UPJ1H821MHD6TN
UPJ1H821MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: UPJ1H821MHD6TN.pdf
UPJ1HR47MDD
UPJ1HR47MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: UPJ1HR47MDD.pdf
UPJ1H820MPD6
UPJ1H820MPD6