UPJ1H681MHD
NichiconNichicon
UPJ1H681MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1H681MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1H681MHD.pdf2.UPJ1H681MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1H681MHD
Tau Wae UPJ1H681MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 170819 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1H681MHD.pdf2.UPJ1H681MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.53A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.85A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11087
UPJ1H681MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 36 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1H820MPD
UPJ1H820MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 420027 pcs
Tikiake: UPJ1H820MPD.pdf
RFQ
UPJ1H681MHD6TN
UPJ1H681MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 85415 pcs
Tikiake: UPJ1H681MHD6TN.pdf
RFQ
UPJ1H561MHD
UPJ1H561MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: UPJ1H561MHD.pdf
UPJ1H6R8MDD1TD
UPJ1H6R8MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: UPJ1H6R8MDD1TD.pdf
UPJ1H681MHD6
UPJ1H681MHD6