UPJ1H391MHD1TO
NichiconNichicon
UPJ1H391MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1H391MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1H391MHD1TO.pdf2.UPJ1H391MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1H391MHD1TO
Tau Wae UPJ1H391MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 283282 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1H391MHD1TO.pdf2.UPJ1H391MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.12A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12052-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 53 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 390µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1H391MHD6
UPJ1H391MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 73182 pcs
Tikiake: UPJ1H391MHD6.pdf
RFQ
UPJ1H390MED1TD
UPJ1H390MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 721721 pcs
Tikiake: UPJ1H390MED1TD.pdf
RFQ
UPJ1H391MHD
UPJ1H391MHD