UPJ1H181MHD6
NichiconNichicon
UPJ1H181MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1H181MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1H181MHD6.pdf2.UPJ1H181MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1H181MHD6
Tau Wae UPJ1H181MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 204747 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1H181MHD6.pdf2.UPJ1H181MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 605mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 845mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 120 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 180µF Nga tono General Purpose