UPJ1E122MHD
NichiconNichicon
UPJ1E122MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1E122MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1E122MHD.pdf2.UPJ1E122MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1E122MHD
Tau Wae UPJ1E122MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 189742 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1E122MHD.pdf2.UPJ1E122MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.76A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17027
UPJ1E122MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 43 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1E151MPD1TA
UPJ1E151MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 606876 pcs
Tikiake: UPJ1E151MPD1TA.pdf
RFQ
UPJ1E102MHD1TO
UPJ1E102MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 195593 pcs
Tikiake: UPJ1E102MHD1TO.pdf
RFQ
UPJ1E122MHD1TO
UPJ1E122MHD1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UPJ1E122MHD1TO.pdf
UPJ1E102MHD6TN
UPJ1E102MHD6TN
Tikiake: UPJ1E102MHD6TN.pdf
UPJ1E122MHD6TN
UPJ1E122MHD6TN
Tikiake: UPJ1E122MHD6TN.pdf
UPJ1E121MED1TD
UPJ1E121MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UPJ1E121MED1TD.pdf
UPJ1E122MHD6
UPJ1E122MHD6