UPJ1C222MHD6
NichiconNichicon
UPJ1C222MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1C222MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1C222MHD6.pdf2.UPJ1C222MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1C222MHD6
Tau Wae UPJ1C222MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156141 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1C222MHD6.pdf2.UPJ1C222MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.62A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15613
UPJ1C222MHD6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 48 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF