UPJ1C152MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ1C152MHD6TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1C152MHD6TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1C152MHD6TN.pdf2.UPJ1C152MHD6TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1C152MHD6TN
Tau Wae UPJ1C152MHD6TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85859 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1C152MHD6TN.pdf2.UPJ1C152MHD6TN.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5016-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 66 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1C152MHD6
UPJ1C152MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL