UPJ1A472MHD
NichiconNichicon
UPJ1A472MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1A472MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1A472MHD.pdf2.UPJ1A472MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1A472MHD
Tau Wae UPJ1A472MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131592 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1A472MHD.pdf2.UPJ1A472MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 2.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.42A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5522
UPJ1A472MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 28 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 4700µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1A561MPD1TD
UPJ1A561MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 727164 pcs
Tikiake: UPJ1A561MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ1A471MPD6
UPJ1A471MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 465125 pcs
Tikiake: UPJ1A471MPD6.pdf
RFQ
UPJ1A472MHD6
UPJ1A472MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPJ1A472MHD6.pdf
UPJ1A471MPD1TA
UPJ1A471MPD1TA
Tikiake: UPJ1A471MPD1TA.pdf
UPJ1A561MPD
UPJ1A561MPD
Tikiake: UPJ1A561MPD.pdf
UPJ1A472MHD6TN
UPJ1A472MHD6TN