UPJ1A182MHD6
NichiconNichicon
UPJ1A182MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1A182MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1A182MHD6.pdf2.UPJ1A182MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1A182MHD6
Tau Wae UPJ1A182MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101643 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1A182MHD6.pdf2.UPJ1A182MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.27A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.42A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 72 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1800µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1A182MHD1TO
UPJ1A182MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 359811 pcs
Tikiake: UPJ1A182MHD1TO.pdf
RFQ
UPJ1A182MHD6TN
UPJ1A182MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 180385 pcs
Tikiake: UPJ1A182MHD6TN.pdf
RFQ
UPJ1A222MHD1TO
UPJ1A222MHD1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPJ1A222MHD1TO.pdf
UPJ1A152MPD
UPJ1A152MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPJ1A152MPD.pdf
UPJ1A182MHD
UPJ1A182MHD