UPJ1A122MHD6TO
NichiconNichicon
UPJ1A122MHD6TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1A122MHD6TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1A122MHD6TO.pdf2.UPJ1A122MHD6TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1A122MHD6TO
Tau Wae UPJ1A122MHD6TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114163 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1A122MHD6TO.pdf2.UPJ1A122MHD6TO.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.06A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4990-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 96 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF