UPJ1A102MHD6
NichiconNichicon
UPJ1A102MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1A102MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1A102MHD6.pdf2.UPJ1A102MHD6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1A102MHD6
Tau Wae UPJ1A102MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 248388 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1A102MHD6.pdf2.UPJ1A102MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 895mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.04A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17008
UPJ1A102MHD6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 100 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF