UPHW6121MHD6
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPHW6121MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPHW6121MHD6.pdf2.UPHW6121MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPHW6121MHD6
Tau Wae UPHW6121MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41476 pcs Pepa Raraunga 1.UPHW6121MHD6.pdf2.UPHW6121MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPH Ripple Current @ Low Frequency 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17000
UPHW6121MHD6-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPHW6330MPD
UPHW6330MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 420V RADIAL
I roto i te taonga: 101667 pcs
Tikiake: UPHW6330MPD.pdf
RFQ
UPHW6121MHD
UPHW6121MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL