UPB2V680MHD1TN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPB2V680MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPB2V680MHD1TN.pdf2.UPB2V680MHD1TN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPB2V680MHD1TN
Tau Wae UPB2V680MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4472 pcs Pepa Raraunga 1.UPB2V680MHD1TN.pdf2.UPB2V680MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPB Ripple Current @ Low Frequency 400mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 800mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPB2W100MHD1TO
UPB2W100MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 5018 pcs
Tikiake: UPB2W100MHD1TO.pdf
RFQ
UPB2V680MHD
UPB2V680MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL