UPB2G181MRD6
NichiconNichicon
UPB2G181MRD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPB2G181MRD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: UPB2G181MRD6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPB2G181MRD6
Tau Wae UPB2G181MRD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4335 pcs Pepa Raraunga UPB2G181MRD6.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa UPB Ripple Current @ Low Frequency 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5499
UPB2G181MRD6-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF