UPB2E101MHD1TN
NichiconNichicon
UPB2E101MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPB2E101MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPB2E101MHD1TN.pdf2.UPB2E101MHD1TN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPB2E101MHD1TN
Tau Wae UPB2E101MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4288 pcs Pepa Raraunga 1.UPB2E101MHD1TN.pdf2.UPB2E101MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UPB Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4957-1
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPB2E101MHD
UPB2E101MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL