UPB2D101MHD1TN
NichiconNichicon
UPB2D101MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPB2D101MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPB2D101MHD1TN.pdf2.UPB2D101MHD1TN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPB2D101MHD1TN
Tau Wae UPB2D101MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4118 pcs Pepa Raraunga 1.UPB2D101MHD1TN.pdf2.UPB2D101MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPB Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4952-3
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPB2D271MHD
UPB2D271MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 4869 pcs
Tikiake: UPB2D271MHD.pdf
RFQ
UPB2D101MHD
UPB2D101MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL