UPB1H471MHD1TO
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPB1H471MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPB1H471MHD1TO.pdf2.UPB1H471MHD1TO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPB1H471MHD1TO
Tau Wae UPB1H471MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5034 pcs Pepa Raraunga 1.UPB1H471MHD1TO.pdf2.UPB1H471MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPB Ripple Current @ Low Frequency 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 481mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPB1HR47MDD1TD
UPB1HR47MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 4151 pcs
Tikiake: UPB1HR47MDD1TD.pdf
RFQ
UPB1H471MHD
UPB1H471MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL