UPB1H101MPD1TD
NichiconNichicon
UPB1H101MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPB1H101MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPB1H101MPD1TD.pdf2.UPB1H101MPD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPB1H101MPD1TD
Tau Wae UPB1H101MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5635 pcs Pepa Raraunga 1.UPB1H101MPD1TD.pdf2.UPB1H101MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPB Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4937-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPB1H220MDD1TD
UPB1H220MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 4789 pcs
Tikiake: UPB1H220MDD1TD.pdf
RFQ
UPB1H100MDD
UPB1H100MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 4289 pcs
Tikiake: UPB1H100MDD.pdf
RFQ
UPB1H101MPD
UPB1H101MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL