UPB1E221MPD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPB1E221MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPB1E221MPD1TA.pdf2.UPB1E221MPD1TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPB1E221MPD1TA
Tau Wae UPB1E221MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4562 pcs Pepa Raraunga 1.UPB1E221MPD1TA.pdf2.UPB1E221MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPB Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 253.5mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPB1E101MED
UPB1E101MED
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 4528 pcs
Tikiake: UPB1E101MED.pdf
RFQ
UPB1E221MPD1TD
UPB1E221MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 4903 pcs
Tikiake: UPB1E221MPD1TD.pdf
RFQ
UPB1E221MPD
UPB1E221MPD