UPB1A471MPD1TD
NichiconNichicon
UPB1A471MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPB1A471MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPB1A471MPD1TD.pdf2.UPB1A471MPD1TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPB1A471MPD1TD
Tau Wae UPB1A471MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5856 pcs Pepa Raraunga 1.UPB1A471MPD1TD.pdf2.UPB1A471MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPB Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 234mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4932-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Ngā Hua e hāngai ana
UPB1A471MPD
UPB1A471MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL