UPA1V681MPD
NichiconNichicon
UPA1V681MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA1V681MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA1V681MPD.pdf2.UPA1V681MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA1V681MPD
Tau Wae UPA1V681MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104108 pcs Pepa Raraunga 1.UPA1V681MPD.pdf2.UPA1V681MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 1.26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.68A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 33 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Te kaha 680µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPA1V391MPD6
UPA1V391MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 195002 pcs
Tikiake: UPA1V391MPD6.pdf
RFQ
UPA1V821MHD1TO
UPA1V821MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 152690 pcs
Tikiake: UPA1V821MHD1TO.pdf
RFQ
UPA1V681MPD1TD
UPA1V681MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL