UPA1V182MHD
NichiconNichicon
UPA1V182MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA1V182MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA1V182MHD.pdf2.UPA1V182MHD.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA1V182MHD
Tau Wae UPA1V182MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84366 pcs Pepa Raraunga 1.UPA1V182MHD.pdf2.UPA1V182MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 2.499A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.94A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5436
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 16 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1800µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPA1V152MHD6TN
UPA1V152MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 75829 pcs
Tikiake: UPA1V152MHD6TN.pdf
RFQ
UPA1V182MHD6
UPA1V182MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 75621 pcs
Tikiake: UPA1V182MHD6.pdf
RFQ
UPA1V222MHD1TN
UPA1V222MHD1TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: UPA1V222MHD1TN.pdf
UPA1V222MHD6
UPA1V222MHD6
Tikiake: UPA1V222MHD6.pdf
UPA1V182MHD6TN
UPA1V182MHD6TN