UPA1E561MPD
NichiconNichicon
UPA1E561MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA1E561MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA1E561MPD.pdf2.UPA1E561MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA1E561MPD
Tau Wae UPA1E561MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 236385 pcs Pepa Raraunga 1.UPA1E561MPD.pdf2.UPA1E561MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 915mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.22A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16988
Q4225881
UPA1E561MPD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 44 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPA1E472MHD
UPA1E472MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 58988 pcs
Tikiake: UPA1E472MHD.pdf
RFQ
UPA1E471MPD1TD
UPA1E471MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 307431 pcs
Tikiake: UPA1E471MPD1TD.pdf
RFQ
UPA1E561MPD6
UPA1E561MPD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UPA1E561MPD6.pdf
UPA1E561MPD1TD
UPA1E561MPD1TD
Tikiake: UPA1E561MPD1TD.pdf
UPA1E471MPD6
UPA1E471MPD6
Tikiake: UPA1E471MPD6.pdf
UPA1E681MPD1TD
UPA1E681MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UPA1E681MPD1TD.pdf
UPA1E561MPD1TA
UPA1E561MPD1TA
Tikiake: UPA1E561MPD1TA.pdf
UPA1E471MPD1TA
UPA1E471MPD1TA
Tikiake: UPA1E471MPD1TA.pdf
UPA1E681MPD
UPA1E681MPD
Tikiake: UPA1E681MPD.pdf
UPA1E561MPD6TD
UPA1E561MPD6TD
Tikiake: UPA1E561MPD6TD.pdf
UPA1E472MHD1TN
UPA1E472MHD1TN