UPA1C681MPD
NichiconNichicon
UPA1C681MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA1C681MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA1C681MPD.pdf2.UPA1C681MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA1C681MPD
Tau Wae UPA1C681MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228846 pcs Pepa Raraunga 1.UPA1C681MPD.pdf2.UPA1C681MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 645mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 860mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 62 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 680µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPA1C472MHD6
UPA1C472MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 64589 pcs
Tikiake: UPA1C472MHD6.pdf
RFQ
UPA1C562MHD
UPA1C562MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 67347 pcs
Tikiake: UPA1C562MHD.pdf
RFQ
UPA1C681MPD1TD
UPA1C681MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Tikiake: UPA1C681MPD1TD.pdf
UPA1C562MHD6
UPA1C562MHD6
Tikiake: UPA1C562MHD6.pdf
UPA1C681MPD6
UPA1C681MPD6