UPA1C472MHD
NichiconNichicon
UPA1C472MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA1C472MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA1C472MHD.pdf2.UPA1C472MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA1C472MHD
Tau Wae UPA1C472MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57857 pcs Pepa Raraunga 1.UPA1C472MHD.pdf2.UPA1C472MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 2.346A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.76A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 19 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPA1C471MPD
UPA1C471MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 312709 pcs
Tikiake: UPA1C471MPD.pdf
RFQ
UPA1C391MPD
UPA1C391MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 287056 pcs
Tikiake: UPA1C391MPD.pdf
RFQ
UPA1C472MHD1TN
UPA1C472MHD1TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Tikiake: UPA1C472MHD1TN.pdf
UPA1C562MHD6
UPA1C562MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
Tikiake: UPA1C562MHD6.pdf
UPA1C472MHD6TN
UPA1C472MHD6TN