UPA1A821MPD
NichiconNichicon
UPA1A821MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA1A821MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA1A821MPD.pdf2.UPA1A821MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA1A821MPD
Tau Wae UPA1A821MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 279205 pcs Pepa Raraunga 1.UPA1A821MPD.pdf2.UPA1A821MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 645mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 860mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16979
UPA1A821MPD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 62 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPA1A822MHD
UPA1A822MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 69733 pcs
Tikiake: UPA1A822MHD.pdf
RFQ
UPA1A821MPD6
UPA1A821MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 191746 pcs
Tikiake: UPA1A821MPD6.pdf
RFQ
UPA1A562MHD
UPA1A562MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPA1A562MHD.pdf
UPA1A682MHD1TN
UPA1A682MHD1TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPA1A682MHD1TN.pdf
UPA1A821MPD1TD
UPA1A821MPD1TD