UPA1A122MPD
NichiconNichicon
UPA1A122MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA1A122MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA1A122MPD.pdf2.UPA1A122MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA1A122MPD
Tau Wae UPA1A122MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160321 pcs Pepa Raraunga 1.UPA1A122MPD.pdf2.UPA1A122MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 1.037A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.22A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 44 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPA1A102MPD6
UPA1A102MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 174053 pcs
Tikiake: UPA1A102MPD6.pdf
RFQ
UPA1A102MPD1TA
UPA1A102MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 205883 pcs
Tikiake: UPA1A102MPD1TA.pdf
RFQ
UPA1A122MPD6TD
UPA1A122MPD6TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPA1A122MPD6TD.pdf
UPA1A102MPD3TD
UPA1A102MPD3TD
Tikiake: UPA1A102MPD3TD.pdf
UPA1A122MPD6
UPA1A122MPD6
Tikiake: UPA1A122MPD6.pdf
UPA1A122MPD1TA
UPA1A122MPD1TA