UPA1A102MPD
NichiconNichicon
UPA1A102MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA1A102MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA1A102MPD.pdf2.UPA1A102MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA1A102MPD
Tau Wae UPA1A102MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 200337 pcs Pepa Raraunga 1.UPA1A102MPD.pdf2.UPA1A102MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 915mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.22A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 44 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPA1A102MPD6
UPA1A102MPD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 174053 pcs
Tikiake: UPA1A102MPD6.pdf
RFQ
UPA1902TE-T1-A
UPA1902TE-T1-A
Kaihanga: Renesas Electronics America
Whakaahuatanga: TRANSISTOR
I roto i te taonga: 5140 pcs
Tikiake: UPA1902TE-T1-A.pdf
RFQ
UPA1770G-E1-A
UPA1770G-E1-A
Whakaahuatanga: TRANSISTOR
Tikiake: UPA1770G-E1-A.pdf
UPA1A102MPD6TD
UPA1A102MPD6TD
Kaihanga: Nichicon
Tikiake: UPA1A102MPD6TD.pdf
UPA1764G-E2-AZ
UPA1764G-E2-AZ
Whakaahuatanga: MOSFET 2N-CH 60V 7A 8-SOIC
Tikiake: UPA1764G-E2-AZ.pdf
UPA1A102MPD1TA
UPA1A102MPD1TA
Tikiake: UPA1A102MPD1TA.pdf
Whakaahuatanga: MOSFET
Tikiake: UPA1981TE-T1-A.pdf
UPA1A102MPD3
UPA1A102MPD3
Tikiake: UPA1A102MPD3.pdf
UPA1A102MPD1TD
UPA1A102MPD1TD
Tikiake: UPA1A102MPD1TD.pdf
Tikiake: UPA1764G-E1-A.pdf
UPA1764G(0)-E2-AT
UPA1764G(0)-E2-AT
Tikiake: UPA1764G(0)-E2-AT.pdf
UPA1A102MPD3TD
UPA1A102MPD3TD
Tikiake: UPA1A102MPD3TD.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel