UPA0J822MHD
NichiconNichicon
UPA0J822MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA0J822MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA0J822MHD.pdf2.UPA0J822MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA0J822MHD
Tau Wae UPA0J822MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66288 pcs Pepa Raraunga 1.UPA0J822MHD.pdf2.UPA0J822MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 2.346A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.76A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 19 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 8200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPA0J681MPD
UPA0J681MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 278997 pcs
Tikiake: UPA0J681MPD.pdf
RFQ
UPA0J822MHD6TN
UPA0J822MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 66207 pcs
Tikiake: UPA0J822MHD6TN.pdf
RFQ
UPA0J562MHD6
UPA0J562MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UPA0J562MHD6.pdf
UPA0J822MHD1TN
UPA0J822MHD1TN