UPA0J152MPD1TA
NichiconNichicon
UPA0J152MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPA0J152MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPA0J152MPD1TA.pdf2.UPA0J152MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPA0J152MPD1TA
Tau Wae UPA0J152MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141859 pcs Pepa Raraunga 1.UPA0J152MPD1TA.pdf2.UPA0J152MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPA Ripple Current @ Low Frequency 1.037A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.22A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 44 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose