UMW1HR47MDD1TP
NichiconNichicon
UMW1HR47MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMW1HR47MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMW1HR47MDD1TP.pdf2.UMW1HR47MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMW1HR47MDD1TP
Tau Wae UMW1HR47MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1265800 pcs Pepa Raraunga 1.UMW1HR47MDD1TP.pdf2.UMW1HR47MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMW Ripple Current @ Low Frequency 4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10375-2
493-10375-2-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 0.47µF