UMW1C330MDD1TP
NichiconNichicon
UMW1C330MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMW1C330MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMW1C330MDD1TP.pdf2.UMW1C330MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMW1C330MDD1TP
Tau Wae UMW1C330MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 521159 pcs Pepa Raraunga 1.UMW1C330MDD1TP.pdf2.UMW1C330MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UMW Ripple Current @ Low Frequency 49mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 73.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10357-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMW1E100MDD1TP
UMW1E100MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1083862 pcs
Tikiake: UMW1E100MDD1TP.pdf
RFQ
UMW1C330MDD
UMW1C330MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL