UMW1C101MDD
NichiconNichicon
UMW1C101MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMW1C101MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMW1C101MDD.pdf2.UMW1C101MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMW1C101MDD
Tau Wae UMW1C101MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 392835 pcs Pepa Raraunga 1.UMW1C101MDD.pdf2.UMW1C101MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UMW Ripple Current @ Low Frequency 92mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 138mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 100µF
Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMW1C100MDD1TP
UMW1C100MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 780497 pcs
Tikiake: UMW1C100MDD1TP.pdf
RFQ
UMW1C101MDD1TP
UMW1C101MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL