UMV1H0R1MFD1TP
NichiconNichicon
UMV1H0R1MFD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMV1H0R1MFD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMV1H0R1MFD1TP.pdf2.UMV1H0R1MFD1TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMV1H0R1MFD1TP
Tau Wae UMV1H0R1MFD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 452265 pcs Pepa Raraunga 1.UMV1H0R1MFD1TP.pdf2.UMV1H0R1MFD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMV Ripple Current @ Low Frequency 1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10331-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 0.1µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMV1H100MFD1TE
UMV1H100MFD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 405514 pcs
Tikiake: UMV1H100MFD1TE.pdf
RFQ
UMV1H010MFD1TE
UMV1H010MFD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 526993 pcs
Tikiake: UMV1H010MFD1TE.pdf
RFQ
UMV1H0R1MFD
UMV1H0R1MFD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL